Karpathorussland in seinen Liedern /

Javorskij Ju. A., Materialy dl`a istorii starinnoj pesennoj literatury v Podkarpatskoj Rusi. Prameny k dějinám staré písňové literatury v Podkarpatoruské Rusi. S přiložením Ekskursa: Karpatorusskij chudožnik-pisec: Jugasevič Ioanu i jego grafičeski-chudežestvennyje proiuzvedenija i 22 snimkov i jego...

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Statement of Responsibility:Hkt. [=Hekter, Maxim].
Main Author: Hekter, Maxim (Author)
Format: Article
Language:German
In: Prager Presse. -- Roč. 14, 1934, č. 209, 3. 8., odpolední vydání, s. 7
Form/Genre: referáty
Subjects:
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Citation: Hkt. [=HEKTER, Maxim]: Karpathorussland in seinen Liedern. Prager Presse. Roč. 14, 1934, č. 209, 3. 8., odpolední vydání, s. 7.
Description
Summary:Javorskij Ju. A., Materialy dl`a istorii starinnoj pesennoj literatury v Podkarpatskoj Rusi. Prameny k dějinám staré písňové literatury v Podkarpatoruské Rusi. S přiložením Ekskursa: Karpatorusskij chudožnik-pisec: Jugasevič Ioanu i jego grafičeski-chudežestvennyje proiuzvedenija i 22 snimkov i jego rukopisej (Knihovna Sboru pro výzkum Slovenska a Podkarpatskej Rusi při Slovanském ústavu v Praze, č. 8) Praha, Sbor pro výzkum ... 1934. O nálezech zpěvníků z 18. a 19. století v Univ. knihovně v Praze a jejich zpracování; o edičních obtížích, k výzkumu Podkarpatské Rusi.
MDT:(047)