Fritz Beer, dnes penzionovaný žurnalista a nositel Řádu britského impéria,...

Poznámka o autorovi (brněnský rodák pocházející ze židovsko-německé rodiny) a jeho knize vzpomínek zachycující mj. česko-německé soužití v období první republiky a zážitky z druhé světové války.

Saved in:
Bibliographic Details
Format: Book Chapter
Language:Czech
In: ...a tys na Němce střílel, dědo?. -- zadní strana obálky
Form/Genre: poznámky
Referred work: Beer, Fritz. . a tys na Němce střílel, dědo?. -- Přeložila Jitka Bodláková ; edičně připravil Karel Srp. -- Praha : Artforum - Jazzová sekce : edice Arkýř, 1997. -- 237 s. [autobiografie]
Subjects:
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Citation: Fritz Beer, dnes penzionovaný žurnalista a nositel Řádu britského impéria, . In: Beer, Fritz: ...a tys na Němce střílel, dědo?. Přeložila Jitka Bodláková ; edičně připravil Karel Srp. Praha : Artforum - Jazzová sekce : edice Arkýř, 1997, zadní strana obálky.
Description
Summary:Poznámka o autorovi (brněnský rodák pocházející ze židovsko-německé rodiny) a jeho knize vzpomínek zachycující mj. česko-německé soužití v období první republiky a zážitky z druhé světové války.
MDT:830-94
|190/194|
(047.6)
Item Description:Publikace je zkrácenou a pro českého čtenáře upravenou verzí původního titulu Hast Du auf Deutsche geschossen, Grandpa? (Berlin, Aufbau).