Kde rostly nejvoňavější a nádherně modré fialky : Jarní povídání se spisovatelem Miroslavem Ivanovem o městě zahrad a hradbách "u rytíře" i o překvapení /

Rozhovor mj. o: Protokoly o zkoumání Rukopisů královédvorského a zelenohorského a některých dalších rukopisů Národního muzea v Praze (Sborník Národního muzea, řada C, Literární historie, sv. 36) a o knize Utajené protokoly; RKZ.

Saved in:
Bibliographic Details
Statement of Responsibility:Miroslav Ivanov ; rozmlouvala Dagmar Gayerová.
Main Author: Ivanov, Miroslav, 1929-1999 (Interviewee)
Other Authors: Gayerová, Dagmar, 1956- (Interviewer)
Format: Article
Language:Czech
In: Hradecké noviny. -- ISSN 1210-602X. -- Roč. 3, 1994, č. 88, 15. 4., s. 6
Form/Genre: rozhovory
Referred work: RKZ.
Protokoly o zkoumání Rukopisů královédvorského a zelenohorského a některých dalších rukopisů Národního muzea v Praze. -- [monografie]
Ivanov, Miroslav. Utajené protokoly. -- [monografie]
Subjects:
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Citation: IVANOV, Miroslav – GAYEROVÁ, Dagmar: Kde rostly nejvoňavější a nádherně modré fialky : Jarní povídání se spisovatelem Miroslavem Ivanovem o městě zahrad a hradbách "u rytíře" i o překvapení. Rozmlouvala Dagmar Gayerová. Hradecké noviny. Roč. 3, 1994, č. 88, 15. 4., s. 6.
Description
Summary:Rozhovor mj. o: Protokoly o zkoumání Rukopisů královédvorského a zelenohorského a některých dalších rukopisů Národního muzea v Praze (Sborník Národního muzea, řada C, Literární historie, sv. 36) a o knize Utajené protokoly; RKZ.
MDT:(047.53)
ISSN:1210-602X