Quantitative approaches to versification /

Sborník, jehož příspěvky se zabývají analýzou poezie na základě kvantitativních metod, od popisných statistik až po metody vektorové analýzy a pokrývají studovaný materiál ve velkém časovém i jazykovém rozpětí; s resumé v angličtině (s. [275]) a s bibliografickými odkazy v závěru jednotlivých studií...

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Statement of Responsibility:Petr Plecháč, Barry P. Scherr, Tatyana Skulacheva, Helena Bermúdez-Sabel, Robert Kolár (eds.).
Other Authors: Plecháč, Petr, 1985- (Editor), Kolár, Robert, 1977- (Editor), Scherr, Barry P., 1945- (Editor), Skulacheva, Tatyana (Editor), Bermúdez-Sabel, Helena (Editor)
Format: Book
Language:English
Published: [Praha] : Institute of Czech Literature of the Czech Academy of Sciences, 2019.
Form/Genre: sborníky konferencí
Subjects:
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Citation: PLECHÁČ, Petr – KOLÁR, Robert – SCHERR, Barry P. et al.: Quantitative approaches to versification. [Praha] : Institute of Czech Literature of the Czech Academy of Sciences, 2019.
Description
Summary:Sborník, jehož příspěvky se zabývají analýzou poezie na základě kvantitativních metod, od popisných statistik až po metody vektorové analýzy a pokrývají studovaný materiál ve velkém časovém i jazykovém rozpětí; s resumé v angličtině (s. [275]) a s bibliografickými odkazy v závěru jednotlivých studií.
Conspectus:82.0 Literatura (teorie)
MDT:82.0:801
519.8
(062.534)
Item Description:Sborník ze stejnojmenné konference, kterou pořádal Ústav pro českou literaturu AV ČR v Praze ve dnech 24.-26. 6. 2019.
"Dedicated to Květa Sgallová" -- preliminária.
Physical Description:274 stran : ilustrace, tabulky, grafy.
ISBN:978-80-88069-83-6